DemirDöküm Kombi Servisi

Demirdöküm günümüzde kombi sektöründe en lider markalardan biridir. Demirdöküm kombi ve klima konusunda piyasada birçok firma yer alır. Bu hizmeti sunabilmek amacı ile birçok firma birbirine rakip olur. Sektöründe en iyi görünmek için de elinden gelenin en fazlasını yapar. Yalnız bu firmalar arasında sadece işine odaklanan Demirdöküm Kombi Servisi her daim öncü ve lider konumundadır.  Tüm işini önemser ve her daim tüketicilerine özel hizmetler çıkarır. Bu anlamda da siz değerli tüketicilerine beklediği hizmeti her daim en etkili şekilde sunar.

Demirdöküm Kombi Servisi Hizmetleri

  • Demirdöküm Kombi Bakımı Demirdöküm kombi kullanılan tüm konutlarda daha iyi sonuç, daha uzun süre kullanım ve tasarruf amacı ile bakımlar önemli uygulamalardır. Bakımsız kalan kombi her daim tüketici beklentisine yanıt vermeyen, sürekli arıza yapan, sürekli bir sorun çıkaran, kullanıcısını mağdur eden, yüksek faturaların gelmesine neden olan ve kısa sürede ömrünü tamamlayan kombilerdir. Uygulama önemsenmeli ve yılda bir kez uzman yardımı alınarak mutlaka yaptırılmalıdır.
  • Demirdöküm Klima Bakımı Demirdöküm markası günümüzde klimaları ile de ün salmış durumdadır. Demirdöküm klimalar yazın serinlemek, kışın ısınmak amacı ile kullanılır durumdadır. Yaz kış sorun yaşamamak, her daim uzun süre kullanım sağlayarak beklentiye yanıt almak amacı ile bakımlarının düzenli şekilde yapılması gerekmektedir. Vailant klimanızı güvenilir ellere yani bizlere emanet ettiğiniz sürece her daim en iyi hizmetten yararlanmış olacaksınız.
  • Demirdöküm Kombi Arıza Onarımı Vaillan kombinizle ne kadar ilgileniyor olsanız da elektrik, doğalgaz ve su ile çalıştıkları için ummadığınız anlarda sorun yaratabilmektedir. Bu sorunların başında çeşitli arızalar gelir. Arıza durumlarında ise her daim uzman yardımı almak önemlidir. Demirdöküm kombinizde meydana gelen; suyu ısıtmama, sesli çalışma, su damlatma, kaloriferleri ısıtmama, basıncı düşürme-yükseltme, ateşleme yapmama ve buna benzer daha birçok sorunda Demirdöküm Servisi olarak bizi arayabilir yardımları uzman kadromuzdan alabilirsiniz.
  • Demirdöküm Klima Arıza Onarımı Demirdöküm klimalar yalnızca elektrikle çalışabilen cihazlardır. Tabi bir de gaz ile çalışmaktadır. Gaz doğalgaz değil klimalara özel bir gazdır. Ne kadar ilgileniyor olsanız da karşınıza farklı dönemlerde farklı sorunlar çıkabilmektedir. Bu sorunların başında gelen; ısıtmama, soğutmama, ses yapma, gaz kaçırma, su akıtma gibi daha birçok sorunda uzman ekibimizle çözümler sağladığımızı bilmenizi isteriz. Tüm Demirdöküm klima sorunlarınızdan kurtulmak adına bizi arayabilirsiniz.
  • Tesisat Yıkama Demirdöküm kombi tesisatı içinde suyun sürekli ısınıp soğuması ile çamurlaşma meydana gelmektedir. Çamurlaşma sadece alınan randımanı etkilemekle kalmayıp tasarrufun yaşanılmamasına da etmen olmaktadır. Bu gibi durumlarsa firmamız tesisat temizliği önermektedir. Tesisat 3 veya 4 yılda bir mutlaka yıkanmalıdır. Bu uygulama konusunda uzman yardımı almak şarttır. Çünkü doğru bir tesisat yıkama uygulaması; makine, kimyasal ilaç ve kimyasal ilaç ayrıştırıcıları ile yapılmalı dairede yer alan kalorifer adedine göre yaklaşık 2-3 saati bulmalıdır. İşini titizlikle ve başarılı bir şekilde gerçekleştiren Demirdöküm Servisi’ni arayabilir bu uygulama hakkındaki bilgi ve yardımları alabilirsiniz.
  • Demirdöküm Klima Montaj ve Demontajı Yeni Demirdöküm klima alımlarında ya da birilerinden 2.el Demirdöküm klima temin edildiğinde montaj işlemi gerekmektedir. Montaj; Demirdöküm klimanın uygun görülen bir yere takılması işlemidir. Uygulamanın uzmanlık gerektirdiğini belirtmek ister ve kullanıcı olarak sizlerin yapmamasını tavsiye ederiz. Demontaj işlemi de monteli durumda olan Demirdöküm klimanın yerinden sökülmesi işlemidir. Basit gibi görünen bu iki uygulamada da mutlaka uzman yardımı alınmalıdır. Uzman yardımı alınır ise kullanıcı olarak sağlık sorunları yaşamazsınız. Bu işlemde Demirdöküm Kombi Servisi uzman ekibine güvenebilirsiniz.

Demirdöküm kombi ya da klima kullanıcısı olarak firmamızdan bu hizmetleri günün her saatinde alabilirsiniz. Firmamızın amacı her şeyden önce kullanıcılarını bilgilendirmek ve ihtiyacı olan her uygulamada elinden gelen yardımları kullanıcılarına sunabilmektir. Bu açıdan da huzurlarınıza her daim en başarılı, en uzman, sertifikalı ve deneyim sahibi ekibi ile çıkmaktadır. Demirdöküm Servisi’ne hizmet alma konusunda güvenin, cihazlarınızı da güvenle emanet edin…

Demirdöküm Kombi Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Özellikle de günümüzde Demirdöküm kombi kullanıcılarının yoğunlukta olduğunun bilincindeyiz. Her bir Demirdöküm kombi kullanıcısı karşısına çıkan Demirdöküm kombi arızalarında soruna kendi müdahale etmek ister. Çünkü servislere yok yere para ödemek talebinde değildir. Her arıza durumunda olmasa da bizler arıza durumuna göre kullanıcıların da servis öncesi birkaç işlem ya da uygulama yapması gerektiği taraftarıyız. Sizlere elbette ki cihazı açın parçaları sökün hatta değiştirin önerisinde bulunmuyoruz. Fakat birkaç uygulamayı servis gelmeden önce yapmanız bazen sorunun çözümlenmesine neden olabilmektedir. İşte sizlere sunacağımız o uygulamalar:

  • Gaz vanalarının kontrolü Demirdöküm kombi kullanılan konutlarda cihazlar genelde doğalgaz ile çalışmaktadır. Eğer konut içerisinde ocağınız da doğalgazlı ise 3 gaz vanası bulunması gerekir. Bunlardan biri kapı dışında yer alan ana vana olarak tabir ettiğimiz vanadır, diğeri ocağın yanında, 3.sü ise Demirdöküm kombinin yanındadır. Demirdöküm kombi çalışmadığında önce ocağınızı çalıştırmayı deneyin (tabi ocağınız doğalgazlı ise ya da konut içinde ocağınız var ise). Ocağınız da çalışmıyor ise ana vanayı kontrol edin ve açık olduğundan emin olun. Kapalı ise mutlaka açın. Vana açıkken de ocak ve Demirdöküm kombinin çalışmadığını görüyorsanız eğer bu durumda bölgede çalışma olabilir ve gaz kesintisi durumu söz konusu olabilir. Aynı durum komşularınızda da mutlaka vardır. Ocağınız çalışır durumda ise Demirdöküm kombinin yanındaki gaz vanasına bakın. Boru ile aynı hizada (açık) değilse mutlaka açın.
  • Su basınç kontrolü Demirdöküm kombilerdeki su basıncı düşük olduğunda da yüksek olduğunda da cihaz arızaya geçebilmektedir. Demirdöküm kombi su basıncı düşük olduğunda 1 barın altını gösterir, yüksek olduğunda ise 3 barın üstünü gösterir. Düşük olduğu durumda doldurma musluğunu kullanarak basıncı yükseltmeniz gerekmektedir. Basınç yüksek olduğunda ise düşürmek amacı ile kalorifer havasını alabilirsiniz. Bu şekilde oluşan sorun basınçtan kaynaklı ise çözümlenmiş olur. Sizler de bu sorundan kurtulmuş olursunuz.
  • Resetleme işlemi Demirdöküm kombi arızalandığında yapılması gereken en önemli uygulama resetlemedir. Resetleme işlemi ancak ekranda hata kodu olduğunda ya da arıza ledi yandığında uygulanmalıdır. Demirdöküm kombide resetleme işlemi şu şekilde yapılır: Demirdöküm kombilerin her modelinde reset düğmesi farklıdır. Reset yazan, r harfinde olan düğme var ise bir kez basmalı ya da birkaç saniye basılı tutmalısınız. Bu düğmeler yok ise açma kapama işlemi ile resetleme yapabilirsiniz. Arıza durumu devam ettiği sürece resetleme işlemini birkaç kez daha tekrar edebilirsiniz. Bu uygulamadan sonra yaşanan sorun bir ihtimal çözüm bulabilecektir.

Demirdöküm kombiniz arızaya geçtiği zaman Demirdöküm Kombi Servisi gelmeden önce bu kontrolleri sağlayarak uygulamaları mutlaka yapmalısınız. Uygulama neticesinde soruna yapacağınız işlem problemin ortadan kalkmasına veya çözümlenmesine neden olabilir. Tabi bu uygulamalardan sonra da sonuç alamıyorsanız eğer mutlaka Demirdöküm Servisi yardımı almalısınız. özel Demirdöküm Servisi alanında uzman ekibi ile tüm tüketicilerine bulunduğu yeri ya da yaşanan sorunu ayırt etmeden hizmetler sunar. Her bir kullanıcısının beklentisi olan hizmeti her daim sunar ve en iyi çalışmaların altında imzasını bulundurur.

özel Demirdöküm Kombi Servisi’ni tercih ederseniz eğer; bulunduğunuz yer nere olursa olsun tüm Demirdöküm kombi sorunlarınızı çözümleyeceğiz, Demirdöküm klimalarınızda oluşan arızaları bulup sonuca ulaştıracağız, Demirdöküm kombi ve klimalarınızın bakım, montaj ve demonaj gibi işlemlerini uzman ekibimiz ile yapacağız. Bize bu konuda güvenerek tüm yardımları almak adına çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.