İmmergas Kombi Servisi

İmmergas kombi hizmeti sunmakta olan özel İmmergas Servisi ; İmmergas kombi alanında her zaman çıkardığı mükemmel hizmetleri ile bilinmektedir. Yıllardır faaliyette yer aldığı için deneyimlerini de artırmış olan İmmergas Servisi tüketicilerinden sadece güven beklemektedir. İşini de sadece güven sağlayabilmek sektöründe önemle tercih edilebilmek adına sürdürmektedir. Yıllardır da İmmergas özel servis olarak tüketicilerinin karşısındadır.

İmmergas Servisi’nden AYNI GÜN SERVİS HİZMETİ

Bulunduğunuz yer hiç problem değil. Çünkü bizim için önemli olan yaşadığınız sorunlar ve bu sorunların biran önce yok olabilmesidir. Bu açıdan da İmmergas Servisi olarak siz değerli tüketicilerimize aynı gün içinde yardımcı olmak amacı ile hizmet sunuyoruz. İmmergas kombileriniz arızalandığı zaman onarılması için, İmmergas kombinizin bakımı için, İmmergas kombi tesisatınızın temizlenmesi gerektiğinde bizi arayabilirsiniz. Hizmetlerimizi aynı gün içerisinde sunarak siz değerli tüketicilerimizi asla bekletmiyoruz ve beklenen hizmeti vaktinde sunmaya gayret gösteriyoruz.

  • İmmergas Servisi her bir İmmergas kombi kullanıcısını önemsediği ve değer verdiği için hizmetlerini ertelemeden sunar. Her daim en iyi hizmetleri AYNI GÜN İÇİNDE sunar ve bu anlamda tüketicilerini bekletmeden yardımcı olmuş olur.

İmmergas Servisi İşi Uzmanına Bırakıyor!

İmmergas kombileriniz arızalandığı zaman dert etmeyin! Huzurlarınıza uzman ekibi ile çıkan firmamızı aramaya devam edin. Huzurlarınızda yer aldığı sürece sizleri her açıdan memnun bırakan firmamız yoksun olduğunuz hizmeti her açıdan sizlere sunar. Beklentilerinize yanıt almanıza yardımcı olur. Çıkarılan sonuçlar her daim kesin ve kalıcıdır. Aynı zamanda firmamızın garantisi altındadır. Uzman yardımı almak adına bizi aradığınızda sadece talep ettiğiniz hizmeti belirtmeniz yeterlidir. Konusunda uzman ve sertifikalı olan ekibimizle her zaman sizlere beklentiniz olan hizmetleri sağlamaya devam edeceğiz. Bizi aramaya devam edin…

►►► İmmergas Servisi güvenebileceğiniz, memnuniyeti ve huzuru yaşayabileceğiniz, ekonomik fiyatlardan yararlanabileceğiniz, teknik açıdan her zaman gereken yardımları gün boyu alabileceğiniz bir firmadır! İmmergas kombileriniz ile alakalı hizmet almak istediğiniz konu ne olursa olsun ülkemizin bütün il ve ilçelerinden biri arayabilir, yardım talebinizi belirtebilirsiniz.

Çünkü firma olarak tam donanımlı araçlarımız, uzman ve bilgili çağrı merkezi personellerimiz ile hizmete hazır bir şekilde adreslerinizin en yakınında bulunuyoruz.

İmmergas Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

İmmergas kombiniz arızalandığı zaman ne yapacağınızı şaşırırsınız. Direk servisi arayarak yardım talebinde bulunursunuz. Servis de gelir basit bir yöntem ile sorununuzu çözümleyebilir. Bu yöntemi bilirseniz yok yere servis çağırmak durumunda kalmazsınız ve servis bedeli de ödemeden sorunu kendiniz çözümlemiş olursunuz. İmmergas kombi arızalarında servis öncesinde hangi işlemleri yapabilirim sorusuna yanıt aramakta iseniz aşağıda sunduğumuz yazımızı inceleyebilir veya videomuzu izleyebilirsiniz.

  • İmmergas kombinize gaz geldiğinden emin olun İmmergas kombiler gaz olmadan kesinlikle çalışma yapmaz. Genelde ateşleme sorunu veya çalışmama sorunu çıkarır. Bu gibi durumlar sadece gaz olmadığı için yaşanılmaz fakat gazın olmaması da büyük etmendir. Bu nedenle de arıza durumunda önce İmmergas kombinize gaz gelip gelmediğine bakın. Bunun için ocağınız doğalgazlı ise ocağınızı deneyebilir, çalışıp çalışmadığına bakabilirsiniz. Ocağınız çalışıyor ise İmmergas kombinizin yanında yer alan gaz vanasının açık olup olmadığına bakın. Kapalı ise mutlaka açın. Ocağınız çalışmıyorsa kapı dışındaki vananın açık olduğundan emin olun, değilse açın. Açıksa bu durumda doğalgaz dağıtım şirketinden bilgiler alabilirsiniz.
  • İmmergas kombinizin su basınının düşük veya yüksek olmadığından emin olun İmmergas kombiler düşük aynı zamanda yüksek su basıncı durumunda da arızaya geçebilmektedir. İmmergas kombilerde yuvarlak gösterge yer alır. Göstergeye bakarak basıncın düşük veya yüksek olduğunu anlayabilirsiniz. 1 barın altını gösteriyor ise düşüktür, 2,5 veya 3 barın üstünü gösteriyor ise yüksektir. Düşük basınç durumlarında dolum vanası ile su basma işlemi uygulayın. Yüksek basınç durumunda ise petek havasını alarak basıncı düşürün.
  • İmmergas kombinize reset atın İmmergas kombiler arıza durumlarında bir de resetlenmelidir. İmmergas kombilerin genel modellerinde “reset” yazan düğme yer almaktadır. Bu düğmeye bir defa bastığınızda resetleme işlemini yapmış olursunuz. Yalnız tavsiye edeceğimiz durum: İmmergas kombinizin ekranında hata kodu yer aldığında resetleme işlemini yapmanızdır. Böyle bir durum söz konusu değilse resetleme işlemi işe yaramayacak sorunu çözümlemeyecektir. Resetleme işlemi sonrasında sorun hala devam etmekte ise işlemi birkaç kez daha tekrarlayabilirsiniz.

İşinizi Şansa Bırakmayın

Bahsedilen bu uygulamaları İmmergas Servisi öncesinde uyguladınız fakat sonuç hala aynı ise başka bir müdahalede bulunmayın. Kullanıcı olarak arıza durumlarında yapabileceğiniz uygulamalar sınırlıdır. Bizler de zaten sizlere yapmanız gerekenleri kısaca sunduk. Bu uygulamaları yapmanıza karşın hala sonuç alamıyorsanız yardım amacı ile mutlaka İmmergas Servisini arayın.

Alanında uzman olan ekibimizle sizlere dün olduğu gibi bugün de teknik açıdan en iyi hizmeti sunuyor olacağız. Bizi takip etmeye devam ederseniz her daim sorunlarınız sonuç bulur, sizlere de beklenen hizmeti alarak kalıcı memnuniyeti yaşamak kalır.